KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12597148
nr 1259 7148
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Figur, signerad. Bladets mått: 57x76
Kondition: skadad
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:40:58
250 kr
400 kr
450 kr
600 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson